6. TÝDEN

Workouty

6. týden jsem se rozhodla udělat trochu jiný, protože mi přijde, že už to vše máme moc zajeté a podobné. Noví cvičitelé, zajímavá netradiční videa... uvidíme, jaké to bude :)


1. DEN

Týden začneme úplně netradičně bez Heather (snad mi odpustíte), ale místo ní si dáme ruskou tabatu, která trvá skoro hodinu. Jo, čtete správně, tak zkusit se má všechno, ne?

TABATA NA STOJACO - SPAL 900 KCAL

(cvičení od Monika Kolakowska)


2. DEN

Dnes si dáme cvičení s činkami a odporovou gumou. Vypadá to na pohled docela náročně, takže na koho by to bylo moc, může činky nebo gumu vynechat.

45 MIN FULL BODY DUMBELL HIIT

(cvičení od Sydney Cummings)

3. DEN

Tohle jsme tu ještě neměli, dneska nás čeká yoga. Věřím, že si pořádně máknete i u ní. Je to krátké cvičení, myslím, že dva předchozí dny byly náročné a další dva nás ještě čekají. Jeslti se vám nechce video cvičit, alespoň na něj mrkněte, je krásně udělané, paní cvičí na sněhu a to se jen tak nevidí.

YOGA FOR WEIGHT LOSS


Kdo by se přeci jen cítil nevybouřený, může přistoupit k pilates videu, kde ho čeká procvičení zadečku a břicha. Je to příjemná změna, protože tohle video je naopak z pláže.

THE ULTIMATE PILATES ABS BOOTY

(cvičení od Boho Beautiful)


4. DEN

Dnes tacování nebude, kdo se těšil, omlouvám se za zklamání, ale slibuji, že si to vynahradíme jindy. Dnes si dáme HIIT, ať si pořádně a klasicky zacvičíme, protože zítra nás zase čeká něco netradičního. Takže teď si připravte židli (nebojte se, sedět nebudete) a jdeme na věc:

NO EQUIPMENT 45 MIN KILLER HIIT IT HARD WORKOUT

(cvičení od Growingannanas)5. DEN

Týden ukončíme zase netradičně. Čeká nás skupinový cardio workout, kdo nemůže skákat, má vyšší hmotnost nebo nějaké zdravotní obtíže, tak se do toho raději nepouštějte. Je to hodně šílené a uskákané.


A protože jsem si řekla, že by to chtělo tento netradiční týden ukončit nějak trochu (víc) šíleně, tak tady to máte. Mimochodem je to video s cca 27 miliony shlédnutí:

THE FITNESS MARSHALL CHEAP THRILLS

Kdyby vás to zajímalo, není to jeho nejsledovanější a nejvíc crazy video, na to v případě zájmu můžete mrknout tady, ale to už vám nutit ke cvičení nebudu. Hezký víkend :D

THE FITNESS MARSHALL MEGHAN TRAINOR

(cvičení od Popsugar Fitness a The Fitness Marshall)