IRON SERIES

6ti týdenní cvičební plán od Caroline Girvan

IRON SERIES

Cvičební program od irské trenérky Caroline Girvan zaměřený především na sílu, vytrvalost a kondici. Pro jeho zdárné odcvičení budete potřebovat činky (ideálně několik druhů - lehčí, těžší), pak podložku, židli (na bulharské dřepy, výstupy). Pokud máte, využijete i odporovou gumu. Ti lépe vybavení a se super kondičkou můžou využít i bradla nebo úchopy na kliky. To vše je ale už jen volitelné, v programu najdete i alternativy bez nich. Stejně tak je to i s případným skákáním - najdete alternativy i bez něj. 

Pro pokročilejší a milovníky cardia, kterým by prostě nějaký ten HIIT v programu scházel dává Caroline vždy k poslednímu dni v týdnu cardio workout navíc (najdete ho vždy v popisku videa). 

Cvičíme 5x týdně, všechny workouty mají přibližně 30 minut, takže jsou vcelku časově nenáročné. Nemyslete si ale že se při nich nezapotíte a budete potřebovat přídavek. Vzhledem k tomu, že většinu času budete mít činky nebo jiné závaží v ruce, půl hodinka je naprosto dostatečná pro to, abyste viděly krásné výsledky. 

Všechny workouty najdete zdarma na YouTube.

Program si společně odcvičíme v naší facebookové skupině Domácí cvičení a zdravé hubnutí hned na začátku září od 29.8.22.