Reference

Co o mně napsaly mé klientky:

"Jídelníček dodržuji 35. den. Začínala jsem na váze 93,5 a dnes 90,3. Cítím se lépe, jsem méně unavená a těším se na další výsledky."


"Zdravím Luci, po pár dnech s jídelníčkem se cítím vyloženě dobře. Chuť na sladké zatím držím na uzdě, takže super. Cítím se i lehčeji, alespoň psychicky :D. Snad vydržím."


 "Hlásím se s výsledky po dvou týdnech na jídelníčku. Odstartovala jsem s 81 kg. Dnes jsem se vážila a mám 78,1 kg. Jsem ráda, že se to rozjelo, sice bych si představovala rychlejší tempo, ale věřím, že takhle to bude pokračovat dál a brzy se dostanu pod 70 kg :) "


"Ahoj. tak hlásím, že mám 10 kilo dole ze 64,5 mám 54,5. A jedu dál. makám na sobě. Naposled jsem tuto váhu měla před 12 lety než jsem otěhotněla. Břicho krásně vyrýsované. Buchty jak dělané. Ruce taky. Ještě ty nohy. Konečně trochu teplo tak jezdím na kole. Chtěla jsem ti moc poděkovat za to, že jsi mi v tom pomohla a se vším mi poradila."


"Moc děkuji Lucce za spočítání maker a všeobecné informace ohledně zdravé stravy, používání selského rozumu a mnoho dalších cenných rad...sama jsem se chvíli trápila jak se stravovat, i když jsem si toho o zdravém jídle načetla spoustu tak mě zásadně pomohly kalorické tabulky a výpočet živin....podle nich jsem se řídila cca 14dní a pak už to přijde samo co tělo chce....občas to chce i zhřešit, ale pak se zase vrátit ke svému kdy se člověk bude cítit a hlavně lépe vypadat....Od září se chystám na cvičení se Shaunem a jsem na sebe zvědavá...v těchto dnech si zatím užívám venkovní cvičení - kolo, brusle, koně....Ještě jednou díky moc a jen tak dál...Lucka je super....""Chtěla bych Lucce poděkovat za její manuál s radami a vypočítanými hodnotami přesně mě na míru. Než jsem požádala Lucku o pomoc, byla jsem nafouklá, oteklá a otrávená z mých marných snah pohnout se z místa. Poté, co jsem se začala řídit jejími radami, tak jsem se začala cítit skvěle. Po prvním měsíci mám dole cca půl kila za týden, zmizely mi 3 cm z pasu a 2 cm přes zadek. Jsem šťastná, že hubnu a formuji se prostřednictvím zdravé a účinné cesty, kterou mi ukázala. Děkuji Vám za všechno!"


"Velmi vstřícný přístup,rychlost při výpočtu maker. Velmi oceňuji podporu přes Fb. Skvěle dokážeš povzbudit. Makra sedí a hubne se. Jinak vzhledem k tomu,že co by se mělo jíst aby se hublo vyhledávám už víc jak 20 let mi informace jen potrvdily co vím a co léta dělám (ale to je za mě). Určitě to ale ocení jiné..."


"tak již 3 týdny se snažím dodržovat pitný režim, tebou stanovený příjem včetně spočítaných maker a mám dole 2 kg, což si myslím, že není špatné, když uvážím, že týden z toho jsem strávila na služební cestě, kde se mi to každý den nepodařilo. V pase mám míň o 4 cm a přes boky taky a dokonce to cítím i na kalhotách a oblečení."


"Luciino výživové poradenství mohu každému jedině doporučit! Nejen, že je profesionálkou v oboru, ale také nabízí velice individuální přístup založený na průběžné korespondenci s klienty, při které zodpovídá veškeré dotazy a kontroluje pokroky svěřenců. Velice kladně na jejím poradenství hodnotím, že se snaží každého naučit, aby již na stálo byl sám sobě poradcem a ne, že pouze rozesílá předepsané jídelníčky na konkrétní období. Zároveň se domnívám, že cena programu je více, než přijatelná."


"ahoj, tak se mi díky dodržování pitneho režimu a jídelníčku podle nastavených hodnot podařilo za minuly týden zhubnout asi 1,5 kg, což je úžasné. Dokonce jsem to cítila i na oblečení, přesně jak si psala, ze tělo trochu splaskne."


"děkuji za jídelníček. Prostudovala jsem ho a vše je mi srozumitelné ;) Mám radost z toho že skoro všechny potraviny co jsou v jídelníčku mám doma(moje snaha o zdravé stravování) :) takže můžu začít hned zítra ráno snídaní. Teď aspoň vím čeho přesně kolik sníst.!"


"Musím říct, že je to nad mé očekávání. Vstřebávám to a rozhodně nelituji, že jsem si ho nechala zpracovat a spoustu těch informací k němu je pro mě obrovský bonus."


"Je to všechno opravdu moc hezky, logicky a smysluplně napsané...jde z toho poznat, že to píše člověk, který to má v hlavě opravdu srovnané a navíc je profesionál...ale takový ten lidský."


"Lucie je velmi vstřícná ohledně rady do začátků tak i pokročilým co týká stravy, nastavení maker a cvičení. Jsem s ní moc spokojená a díky ní mi ukázala směr zdraveho stravování bez hladovění a správného použití nastavení kalorickych tabulek...moc děkuji a její rady stále využívám včetně novinek na stránkách...� mohu jen doporučit"


"Mnohokrát Vám děkuji. Velmi jsem se na jídelníček těšila. Z gramáží jsem mile překvapená. Trochu jsem se obávala, že budu trpět hlady, ale vypadá to skvěle. Moc děkuji i za Vaše výzvy. Váš blog a skupina jsou pro mne obohacením a motivací."