Reference

Co o mně napsaly mé klientky:


"Moc děkuji Lucce za spočítání maker a všeobecné informace ohledně zdravé stravy, používání selského rozumu a mnoho dalších cenných rad...sama jsem se chvíli trápila jak se stravovat, i když jsem si toho o zdravém jídle načetla spoustu tak mě zásadně pomohly kalorické tabulky a výpočet živin....podle nich jsem se řídila cca 14dní a pak už to přijde samo co tělo chce....občas to chce i zhřešit, ale pak se zase vrátit ke svému kdy se člověk bude cítit a hlavně lépe vypadat....Od září se chystám na cvičení se Shaunem a jsem na sebe zvědavá...v těchto dnech si zatím užívám venkovní cvičení - kolo, brusle, koně....Ještě jednou díky moc a jen tak dál...Lucka je super...."


"Chtěla bych Lucce poděkovat za její manuál s radami a vypočítanými hodnotami přesně mě na míru. Než jsem požádala Lucku o pomoc, byla jsem nafouklá, oteklá a otrávená z mých marných snah pohnout se z místa. Poté, co jsem se začala řídit jejími radami, tak jsem se začala cítit skvěle. Po prvním měsíci mám dole cca půl kila za týden, zmizely mi 3 cm z pasu a 2 cm přes zadek. Jsem šťastná, že hubnu a formuji se prostřednictvím zdravé a účinné cesty, kterou mi ukázala. Děkuji Vám za všechno!"


"Velmi vstřícný přístup,rychlost při výpočtu maker. Velmi oceňuji podporu přes Fb. Skvěle dokážeš povzbudit. Makra sedí a hubne se. Jinak vzhledem k tomu,že co by se mělo jíst aby se hublo vyhledávám už víc jak 20 let mi informace jen potrvdily co vím a co léta dělám (ale to je za mě). Určitě to ale ocení jiné..."


"tak již 3 týdny se snažím dodržovat pitný režim, tebou stanovený příjem včetně spočítaných maker a mám dole 2 kg, což si myslím, že není špatné, když uvážím, že týden z toho jsem strávila na služební cestě, kde se mi to každý den nepodařilo. V pase mám míň o 4 cm a přes boky taky a dokonce to cítím i na kalhotách a oblečení."


"Luciino výživové poradenství mohu každému jedině doporučit! Nejen, že je profesionálkou v oboru, ale také nabízí velice individuální přístup založený na průběžné korespondenci s klienty, při které zodpovídá veškeré dotazy a kontroluje pokroky svěřenců. Velice kladně na jejím poradenství hodnotím, že se snaží každého naučit, aby již na stálo byl sám sobě poradcem a ne, že pouze rozesílá předepsané jídelníčky na konkrétní období. Zároveň se domnívám, že cena programu je více, než přijatelná."


"ahoj, tak se mi díky dodržování pitneho režimu a jídelníčku podle nastavených hodnot podařilo za minuly týden zhubnout asi 1,5 kg, což je úžasné. Dokonce jsem to cítila i na oblečení, přesně jak si psala, ze tělo trochu splaskne."


"děkuji za jídelníček. Prostudovala jsem ho a vše je mi srozumitelné ;) Mám radost z toho že skoro všechny potraviny co jsou v jídelníčku mám doma(moje snaha o zdravé stravování) :) takže můžu začít hned zítra ráno snídaní. Teď aspoň vím čeho přesně kolik sníst.!"


"Musím říct, že je to nad mé očekávání. Vstřebávám to a rozhodně nelituji, že jsem si ho nechala zpracovat a spoustu těch informací k němu je pro mě obrovský bonus."


"Je to všechno opravdu moc hezky, logicky a smysluplně napsané...jde z toho poznat, že to píše člověk, který to má v hlavě opravdu srovnané a navíc je profesionál...ale takový ten lidský."


"Lucie je velmi vstřícná ohledně rady do začátků tak i pokročilým co týká stravy, nastavení maker a cvičení. Jsem s ní moc spokojená a díky ní mi ukázala směr zdraveho stravování bez hladovění a správného použití nastavení kalorickych tabulek...moc děkuji a její rady stále využívám včetně novinek na stránkách...� mohu jen doporučit"


"Mnohokrát Vám děkuji. Velmi jsem se na jídelníček těšila. Z gramáží jsem mile překvapená. Trochu jsem se obávala, že budu trpět hlady, ale vypadá to skvěle. Moc děkuji i za Vaše výzvy. Váš blog a skupina jsou pro mne obohacením a motivací."