Vzdělání a kvalifikace

Dosažené vzdělání a zkušenosti

Jsem absolventkou akreditovaných kurzů Poradce pro výživu, Instruktor fitness a kurzu Výživa dětí. Pak také odborného kurzu Diastáza. Ale hlavně jsem maminkou dvou dětí, která si změnou životního stylu sama prošla a svou postavu si musela vybojovat, jako to teď možná čeká právě vás.

Hubnutí po dvou porodech, kdy jsem vždy měla více než 20 kg navíc mi dalo více než veškeré absolvované kurzy dohromady. Pracuji s vlastními zkušenostmi, kdy jsem už od dětství bojovala se silnější postavou. A také s tím, že se mi podařilo přeorientovat celou naši rodinu na zdravější stravování a nový životní styl. A to nejen kvůli mé postavě, ale hlavně kvůli budoucímu zdraví mých dětí a jejich zdravému startu do života.  

Můžete se tedy spolehnout na to, že cokoli vám poradím, nemám jen načtené z publikací, ale vyzkoušené přímo "na vlastní kůži". Neporadím vám nic, co bych sama nevyzkoušela a neměla jistotu, že je to zdravé, přínosné a hlavně funkční :) 

Nepracuji s žádnými koktejly, náhražkami stravy a výživovými doplňky, pouze se zdravým rozumem, zdravým stravováním a kvalitními potravinami.