Caroline Girvan

Caroline je fitness trenérka z Irska, která má na YouTube přes milion odběratelů. Zaměřuje se hlavně na silové cvičení. Už na první pohled na ní poznáte, že se nebojí vzít činky do ruky, protože její postava je opravdu vysportovaná, pevná a je za ní vidět spousta dřiny. Sama Caroline je ve videích velmi sympatická a příjemná, většinu času s úsměvem na tváři a dobrou náladou. Její cvičení je vhodné spíše pro pokročilé. I když má program přímo pro začátečníky a několik jednodušších videí, za mě bych ji doporučila opravdu až ve chvíli, kdy se cvičením máte zkušenosti. 

EPIC III.

10ti týdenní program, kde se kombinuje posilování celého těla s cardio tréninky. 

FUEL SERIES

Program na 6 týdnů. Cvičíme 5x týdně 30 minut. Je zaměřený hlavně na sílu a kondici a spíše pokročilé cvičence.

EPIC ENDGAME - 10 TÝDNŮ

Nejnovější program, který má být zakončením úspěšné série programů EPIC. Chcete si pořádně zamakat, posílit celé tělo a vytvarovat ho do parádní formy? Tak jste tu správně.

EPIC PROGRAM - 10 týdnů

Cvičební plán založený na 5ti workoutech týdně. 4x týdně v něm najdete posilování, poslední den týdne HIIT cardio. Ke cvičení budete potřebovat činky. Je vhodný pro pokročilé.

IRON SERIES

Silový program na 6 týdnů. Délka cvičení 30 minut, 5 workoutů týdně. Vhodný pro pokročilé. 

MINI SERIES

Nejedná se přímo o program, ale o několik týdenních programů vždy na určité téma. Vyzkoušet je mohou i méně zdatní jedinci, ale je vhodný spíše pro pokročilejší cvičence. 

EPIC HEAT - 10 TÝDNŮ

Cvičební program, kde najdete kratší workouty než v klasickém programu EPIC. Zase se neobejdete bez činek a znalostí základních posilovacích cviků. Je vhodný pro pokročilé.