Intenzivní osobní on-line koučink

30ti denní on-line koučink pro vybudování nových stravovacích návyků, odstartování zdravějšího životního stylu a úspěšného hubnutí. Obsahuje výživový plán (jídelníček na míru), vstupní konzultaci, nastavení kalorických tabulek, pravidelné reporty, konzultace a odborný dohled. 

Jak celý program probíhá:


ÚVODNÍ KONZULTACE

Po objednání programu si spolu domluvíme čas a způsob úvodní konzultace. Může proběhnout přes telefon, WhatsApp či Facebook. Při této konzultaci probereme vše potřebné. Od toho, jaké je vaše současné stravování, zdravotní stav, kde je problém až k tomu, do jakých změn se pustíme a jaká cesta pro vás bude ta nejlepší, nejjednodušší a nejpříjemnější. Pobavíme se dle vašich možností i o případné pohybové aktivitě a samozřejmě bude prostor i pro vaše dotazy. 

Na tuto první on-line schůzku si prosím připravte dostatek času (1-2 hodiny). Pak také sepsaných pár dní toho, jak aktuálně jíte, abychom se na vaše stravování mohli podívat opravdu komplexně. Přínosem budou také fotografie vaší postavy, abych zjistila, jaké jsou problémové partie a na co se zaměřit. 

VÝŽIVOVÝ PLÁN

Na základě úvodní konzultace vám sestavím výživový plán. Bude to jídelníček na míru, abyste zjistili, které potraviny se vám do jídelníčku hodí a hlavně v jakém množství. Pak vám také společně nastavíme kalorické tabulky, abyste si tam mohli zapisovat vše, co za den sníte a dostali jste lepší povědomí o tom, které živiny jaké potraviny obsahují. 

Možná se divíte, proč v plánu využívám obě možnosti - jak tabulky tak jídelníček. Je to kvůli tomu, že jídelníčku se pravděpodobně nebudete chtít držet dlouhodobě. S pomocí kalorických tabulek tak budete moci využívat veškeré dostupné potraviny a hned uvidíte, jaké množství je pro vás to pravé. Plus nad svým stravováním získáte dlouhodobou kontrolu. Až si vše v plánu pročtete, domluvíme se na další konzultaci, kde se zaměříme na vaše případné otázky, nejasnosti a společně ho přivedeme k "dokonalosti" a hlavně do praxe. Prostě aby vám seděl co nejlépe, fungoval a jeho dodržování pro vás nebylo přítěží, ale naopak radostí. 

PRVNÍ TÝDEN

V prvním týdnu spolu budeme v kontaktu prakticky denně. Budete mi posílat své denní jídelníčky, abych viděla, jak si stojíte, co vám tam schází nebo naopak přebývá a spolu vaše stravování hezky vyladíme, aby šlo hubnutí co nejefektivněji.

DRUHÝ TÝDEN

Druhý týden budeme pokračovat v pravidelných reportech, jen prodloužíme interval a to na 2-3 dny. Pokud ale budete cítit, že je někde problém, něco se nedaří, není problém pokračovat v konzultacích denních. 

TŘETÍ TÝDEN

V tomto týdnu už si budete umět přibližně jídelníček sestavit sami, v kontaktu budeme tedy podle toho, jak bude potřeba. Napsat můžete kdykoli, bude vás čekat  týdenní report, kdy celý týden shrneme a zjistíme, kde jsou případné chyby. 

POSLEDNÍ TÝDEN

Na konci posledního týdne proběhne celkové zhodnocení vašich úspěchů, ale třeba i případných potíží. Kromě týdenního reportu se spolu spojíme na další větší konzultaci a to závěrečnou. Zase si domluvíme termín a způsob, a vy si zarezervujete dostatek času. Společně zhodnotíme, co se za měsíc změnilo, co vám v novém stravování vyhovuje a co třeba tak úplně ne. Samozřejmě domluvíme i další postup, abyste věděli, jak ve své snaze dále pokračovat, čím se řídit a na co si dát pozor. Po měsíci už budete vědět, zda vám nejlépe sedí držet se jídelníčku, kalorických tabulek nebo pro vás bude prospěšnější přistoupit k intuitivnímu stravování. Podle toho také nastavíme vaše další plány a cíle. 

TENTO PROGRAM JE VŽDY K DISPOZICI JEN PRO OMEZENÉ MNOŽSTVÍ KLIENTŮ A PRO VÁŽNÉ ZÁJEMCE, KTEŘÍ MAJÍ MOŽNOST SI NA NĚJ VYHRADIT DOSTATEK ČASU 

Nestartujte program pokud víte, že například vyrazíte na dovolenou nebo nebudete mít časovou kapacitu pro pravidelné konzultace a reporty. Když dojde k nenadálým potížím (ať už zdravotním, pracovním či rodinným) není samozřejmě problém program přerušit a pak pokračovat tam, kde jsme skončili. 

Cena: 3500 Kč