Nejčastější dotazy k jídelníčku.

Jak probíhá spolupráce, jak jídelníček objednat?

Pro objednání jídelníčku stačí vyplnit formulář na mém webu, díky kterému se o Vás dozvím vše podstatné a po přijetí platby Vám jídelníček zašlu. Dále spolu budeme v kontaktu pomocí e-mailu či Facebooku, případně mi můžete i zavolat s jakýmikoli dotazy. Pokud jste z Liberce a okolí, můžete také využít konzultace v mé kanceláři.


Kdy a jak jídelníček obdržím?

Jídelníček zasílám e-mailem v PDF formě. Takže si ho můžete vytisknout na jakékoli tiskárně. V papírové formě ho nezasílám, jídelníček by se tím značně prodražil a myslím, že ani není nutné ho tisknout celý. Krom samotného jídelníčku v něm totiž najdete i spoustu povídání, motivace a rad, které si můžete přečíst pohodlně z počítače či na mobilním telefonu a papírově si vytisknout jen jídelníček samotný (šetříme papírem a naše stromy :) ).


Jak jídelníček zaplatím?

Platbu jídelníčku můžete provést převodem na můj účet (více informací na Vás vykoukne po odeslání objednávkového formuláře), platbou kartou přes GoPay, případně se můžeme domluvit na jiném způsobu platby dle Vašich preferencí.


Jak dlouho bude jídelníček fungovat, je týdenní nebo snad měsíční?

Jídelníček je nastaven tak, aby fungoval do té doby než dojde vyššímu úbytku váhy nebo ke větší změně. Poté není problém ho pro Vás přepočítat, abyste ho mohli používat i nadále. Stačí mi dát vědět, jakého úspěchu jste dosáhli a domluvíme se na jeho aktualizaci. Takže se nemusíte bát, že za týden nebo za měsíc budete objednávat a platit jídelníček nový.


Jaké potraviny najdu v jídelníčku, seženu je vůbec?

V jídelníčku jsou klasické potraviny, které najdete snad v každém obchodním řetězci, myslím, že většinu z nich jste zvyklí nakupovat, není problém je sehnat.


Musím k jídelníčku dokupovat nějaké potravinové doplňky?

Jídelníček je založen na zdravých potravinách. Není nutné k němu dokupovat žádné doplňky stravy, preparáty nebo cokoli neobvyklého či finančně náročného.


Je dodržování jídelníčku finančně náročné?

Vzhledem k tomu, že je jídelníček složen z běžně dostupných surovin a není potřeba k němu dokupovat nic navíc, nemusíte se obávat toho, že by jeho dodržování pro Vás bylo finančně náročnější než klasické stravování. V jídelníčku najdete i doporučené potraviny, které najdete v obchodech za nižší cenu, stejně tak jako ty trochu dražší. Můžete si tedy vybírat, podle svých finančních možností.


Budu moci s jídelníčkem jíst klasické přílohy jako brambory, těstoviny,...?

Ano, v jídelníčku najdete právě nejoblíbenější a nejvíce preferované přílohy. Brambory, těstoviny, rýži, luštěniny, pak samozřejmě i chléb, tipy na různé palačinky, lívanečky a další.


Jaké druhy masa najdu v jídelníčku, nebaví mě jíst pořád jen kuřecí prsa?

Samozřejmě není nutné jíst jen kuřecí maso. V jídelníčku jsou prakticky všechny obvyklé druhy masa (kuřecí, krůtí, vepřové, hovězí, králík atd) je jen na Vás, které si daný den vyberete.


Nechutná mi brokolice (květák, cuketa, ...) budu je muset jíst?

Ke zdravému stravování samozřejmě zelenina patří. Je ale jen na Vás, jaký druh si vyberete. V jídelníčku je pouze uvedeno, kolik zeleniny byste za den měli sníst, to, jak příjem naplníte je už jen na Vás. Můžete si dopřát zeleninu sezonní a dle Vaší chuti. Přidávat ji do jídel, vařit s ní nebo si udělat dobrý salát.


Miluji sladké, najde se v jídelníčku i něco pro mě?

Ano, v jídelníčku najdete i sladké varianty jídel, za mě doporučuji sladké snídaně, pak nebudete mít na sladkosti přes den chuť. Dokonce i vysokoprocentní čokoláda v určitém množství je povolena :)


Může si jídelníček objednat kdokoli, i se zdravotními obtížemi?

Jídelníček není možné objednat pro osoby se zdravotními omezeními, alergiemi, intolerancemi, vegetariány a vegany. Pokud máte i tak zájem, napište mi a individuálně se domluvíme.