Nejčastější dotazy k jídelníčku

Jak probíhá spolupráce, jak jídelníček objednat?

Pro objednání jídelníčku stačí vyplnit formulář na mém webu, díky kterému se o Vás dozvím vše podstatné a po přijetí platby Vám jídelníček zašlu. Dále spolu budeme v kontaktu pomocí e-mailu či Facebooku, případně mi můžete i zavolat s jakýmikoli dotazy. Pokud jste z Liberce a okolí, můžete také využít konzultace v mé kanceláři a vážení na analystické váze, která zhodnotí vaši kondici, podíl tuku, svalů a vody v těle. 


Kdy a jak jídelníček obdržím?

Jídelníček zasílám e-mailem v PDF formě. Takže si ho můžete vytisknout na jakékoli tiskárně. V papírové formě ho nezasílám, jídelníček by se tím značně prodražil a myslím, že ani není nutné ho tisknout celý. Krom samotného jídelníčku v něm totiž najdete i spoustu povídání, motivace a rad, které si můžete přečíst pohodlně z počítače či na mobilním telefonu a papírově si vytisknout jen jídelníček samotný (šetříme papírem a naše stromy :) ).


Jak jídelníček zaplatím?

Platbu jídelníčku můžete provést převodem na můj účet (více informací na Vás vykoukne po odeslání objednávkového formuláře), platbou kartou přes GoPay, případně se můžeme domluvit na jiném způsobu platby dle Vašich preferencí.


Jak dlouho bude jídelníček fungovat, je týdenní nebo snad měsíční?

Jídelníček je nastaven tak, aby fungoval do té doby než dojde vyššímu úbytku váhy nebo ke větší změně. Poté není problém ho pro Vás přepočítat, abyste ho mohli používat i nadále. Stačí mi dát vědět, jakého úspěchu jste dosáhli či jaká změna nastala a domluvíme se na jeho aktualizaci. Takže se nemusíte bát, že za týden nebo za měsíc budete objednávat a platit jídelníček nový.


Jaké potraviny najdu v jídelníčku, seženu je vůbec?

V jídelníčku jsou klasické potraviny, které najdete snad v každém obchodním řetězci, myslím, že většinu z nich jste zvyklí nakupovat, není problém je sehnat.


Musím k jídelníčku dokupovat nějaké potravinové doplňky?

Jídelníček je založen na zdravých potravinách. Není nutné k němu dokupovat žádné doplňky stravy, preparáty nebo cokoli neobvyklého či finančně náročného.


Je dodržování jídelníčku finančně náročné?

Vzhledem k tomu, že je jídelníček složen z běžně dostupných surovin a není potřeba k němu dokupovat nic navíc, nemusíte se obávat toho, že by jeho dodržování pro Vás bylo finančně náročnější než klasické stravování. V jídelníčku najdete i doporučené potraviny, které najdete v obchodech za nižší cenu, stejně tak jako ty trochu dražší. Můžete si tedy vybírat, podle svých finančních možností.


Budu moci s jídelníčkem jíst klasické přílohy jako brambory, těstoviny,...?

Ano, v jídelníčku najdete právě nejoblíbenější a nejvíce preferované přílohy. Brambory, těstoviny, rýži, luštěniny, pak samozřejmě i chléb, tipy na různé palačinky, lívanečky a další.


Jaké druhy masa najdu v jídelníčku, nebaví mě jíst pořád jen kuřecí prsa?

Samozřejmě není nutné jíst jen kuřecí maso. V jídelníčku jsou prakticky všechny obvyklé druhy masa (kuřecí, krůtí, vepřové, hovězí, králík atd) je jen na Vás, které si daný den vyberete.


Nechutná mi brokolice (květák, cuketa, ...) budu je muset jíst?

Ke zdravému stravování samozřejmě zelenina patří. Je ale jen na Vás, jaký druh si vyberete. V jídelníčku je pouze uvedeno, kolik zeleniny byste za den měli sníst, to, jak příjem naplníte je už jen na Vás. Můžete si dopřát zeleninu sezonní a dle Vaší chuti. Přidávat ji do jídel, vařit s ní nebo si udělat dobrý salát.


Miluji sladké, najde se v jídelníčku i něco pro mě?

Ano, v jídelníčku najdete i sladké varianty jídel, za mě doporučuji sladké snídaně, pak nebudete mít na sladkosti přes den chuť. Dokonce i vysokoprocentní čokoláda v určitém množství je povolena :)


Na kolik jídel denně je jídelníček?

Jídelníček klasicky dělám na pět jídel denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). Pokud chcete ale jíst například jen tři nebo čtyři jídla, případně praktikujete IF, není problém ho nastavit jinak.


Kde mám čerpat recepty?

K jídelníčku posílám ebook se spoustou jednoduchých receptů pro vaši inspiraci. Můžete ale také dál využívat své oblíbené recepty, jen je pozměnit na zdravější způsob. Návod jak na to najdete přímo v jídelníčku.


Co když nebudu jídelníčku rozumět?

Jídelníček je udělaný opravdu jednoduše a najdete v něm i návod, jak s ním pracovat. Pokud vám ale cokoli nebude jasné, kdykoli se na mě můžete obrátit, samozřejmě zdarma. Ráda s vámi vše proberu a cokoli dovysvětlím.


Když nenajdu v jídelníčku své oblíbené potraviny, musím je vynechat?

V jídelníčku je veliký výběr potravin, ale samozřejmě je možné, že tam nějakou ze svých oblíbených nenajdete. Pokud to je potravina, která do zdravého jídelníčku nepatří, můžete ji občas zařadit v rámci "cheat", takže se ji nemusíte vzdát na vždy. Když to bude potravina, která se do zdravého jídelníčku hodí, stačí mi poslat její fotku/název/složení, ráda vám ji do jídelníčku přidám, aby vám nic nescházelo.


Může si jídelníček objednat kdokoli i se zdravotními obtížemi?

Jídelníček není možné objednat pro osoby se zdravotními omezeními spojenými se stravováním, většími alergiemi a intolerancemi (laktoza, lepek). Pokud máte i tak zájem, napište mi a individuálně se domluvíme.


Je jídelníček vhodný pro vegetariány a vegany?

Bohužel jídelníčky pro vegetariány a vegany nedělám. Je to proto, že jídelníček dělám z vlastní zkušenosti, ozkoušený ho mám na sobě i na okolí, proto nechci cíleně prodávat něco, co prostě ozkoušené nemám :)