Glow Up 3.0

Třetí a poslední Glow up Challenge

Glow Up 3.0

Prošli jsme si Glow Up Challenge I. a II. Kdo už s námi cvičil tak ví, co přibližně ho čeká, kdo ne, bude příjemně překvapen. Jedná se o týdenní challenge od Heather Robertson. Jejím cílem není jen vás rozpohybovat a ukázat, že cvičit se dá i doma s minimem pomůcek, ale hlavně to, že vy na to máte a dokážete se pohnout z místa, začít se hýbat a vypilovat svou postavu podle svých snů. Hned na začátku prvního videa nám Heather vzkazuje, že tohle je "final" glow up. Takže už asi další nebudou, takže si ho pořádně užijeme. Na svém webu má další "tipy a triky" pro cvičící, ty sem vypisovat nebudu, a´t ji nekopíruji. Každopádně koho to zajímá, mrkněte :)

Já vám tu spíš napíšu, na co se připravit nebo čím se připravit. Ideálně budete potřebovat činky (dle vašeho uvážení) s tímhle se moc poradit nedá. Záleží to na vaší kondici, síle a tak podobně. Pak se vám bude hodit posilovací guma, podložka na cvičení a samozřejmě pevné odhodlání jít na věc. 

Videa mají klasicky kolem 30ti minut. A to i s rozehřátím před a protáhnutím po. Čeká nás HIIT, Tabata, pilates, .... no nechte se překvapit. 

Dlouho už jsme necvičili společně, takže dávám výzvu, že si tento Glow Up týden dáme na přelomu srpna a září od 28.2. do 3.9. v naší skupině. Kdo jde do toho?


Všechna videa najdete zdarma na YouTube 

STÁLE SE VÁM NEDAŘÍ ZHUBNOUT, ANI CVIČENÍ NEFUNGUJE?

NECHTE SI SESTAVIT JÍDELNÍČEK NA MÍRU

  • se spoustou kombinací a možností
  • ze známých a běžně dostupných potravin
  • žádné zázračné přípravky a drastické diety
  • s kuchařkou jednoduchých receptů
  • s návodem na zdravé hubnutí a životní styl
  • a hlavně BEZ HLADOVĚNÍ


Většina lidí si myslí, že cestou ke krásné postavě je zmenšení porcí jídla, vynechání příloh, jíst ovoce jen dopoledne a večer už nejíst vůbec. Z mé zkušenosti ale není problém většiny osob s vyšší váhou ten, že by jedli moc, ale naopak to, že jedí málo a nesprávně.

Dnes se podíváme na problematiku "počítání kalorií". Pokud nevíte, o čem je řeč, tak se to právě teď dozvíte. Jestli víte, jen se vám do toho prostě nechce a přijde vám to zbytečné, tak zjistíte, proč to alespoň vyzkoušet a jaké výsledky vám to může přinést.

O makrech už toho bylo napsáno mnoho, na internetu najdete spoustu kalkulaček, které vám je jsou schopné spočítat.