HIIT IT HARD

28mi denní challenge od Growingannanas

Program na 28 dnů od cvičitelky Growingannanas. Jedná se o fitness trenérku a lektorku crossfitu, která má na youtube přes 800 tisíc fanoušků. Nabízí cvičební videa ve stylu HIIT a crossfitu. Její videa jsou náročná, ale také rychle utíkají a jsou zábavná.

My odstartujeme její program HIIT IT HARD. Střídají se v něm cardio cvičení a posilovací tréninky s činkami, ale nebojte se, nejsou to klasická posilovací videa postavená jen na činkách. Počítejte s tím, že se u nich pořádně zapotíte a spálíte spousty kalorií. Videa mají většinou půl hodinky, takže nejsou extra časově náročná. Cvičí se pondělí - neděle, s tím, že první dva týdny je v sobotu jen kratší cvičení na břicho (15 a 25 minut) a v neděli protažení. Další dva týdny už se trochu přitvrdí a v sobotu vás čeká plnohodnotný půl hodinový trénink.

Nepotřebujete žádné speciální vybavení, jen takovou klasiku - podložku, činky dle vaší volby, pití a pevné odhodlání.Pro ty nejlepší výsledky nezapomeňte ke cvičení přidat i správné stravování.

Mrkněte na mé články, ať víte, jak na to. Případně nabízím zpracování jídelníčku na míru.