Kolik kilo chcete zhubnout? Napište do komentáře. NE!!

05.03.2022
 1. Hubnoucí káva

  Začneme hodně propagovanou kávou na hubnutí. Pijete kávu a hubnete, no není to super? Jako jo, káva je fajn, nemám nic proti, klasická kvalitní káva zdatně nahradí spalovač před cvičením. Myslela jsem, že tahle věc už zahučela do propadliště dějin, ale bohužel to tomu tak není. Stále se propaguje a sále ji lidé kupují. O co tedy jde? Je to káva, po které údajně zhubnete. Nekoupíte ji ale v žádném fitness nebo sport obchodě, skočí to na vás na inzerci s hláškou "kolik kilogramů chcete zhubnout?" Nebo vám to prodejci sami pošlou do zprávy po tom, co napíšete komentář ve skupině (třeba v té naší) o tom, že chcete zhubnout. Už to by vám mělo přijít velmi nedůvěryhodné. Proč rovnou nenapíší, co prodávají? Proč nenapíší, co to obsahuje? Proč to můžou napsat jen po zprávě? Protože je to prostě... s...trašně hnusný. A to nemyslím chuťově ale složením.  Zrovna tahle káva na hubnutí má na triku několik poškození zdraví a tolik žalob, že se u nás ani legálně nesmí prodávat. Proč? Protože obsahuje nebezpečné složky, které jsou prostě zakázané, a z dobrého důvodu. Abych to tu nerozepisovala a zbyl nám čas i na další faily, přikládám odkaz na článek z Institutu moderní výživy,. Pokud se vám to nechce louskat, pro zdraví je to nebezpečné, hubnutí to pomůže když už, tak velmi nezdravě a jojo efekt zaručen spolu se zdravotními problémy https://www.institutmodernivyzivy.cz/kava-na-hubnuti/

 2. Herbalife

  Přijde mi, že Herbalife teď rozjel nějakou mega kampaň, možná na tom má vliv ten stav, kdy jsme všichni byli tak nějak zavření doma, ale každopádně přitvrdil. Každou chvíli na inzercích všeho druhu (jo, i třeba o kočárkách, nosítkách, prodejích plínek a spol. ) jedou příspěvky "já a můj muž jsme zhubli, přidejte se do skupiny, zhubnuli jsme zdravě, je nám super". U toho fotka i jejich psa, kočky, morčete atd .. prostě happy family a ... je to Herbalife. Ono celkově Herbalife je asi fajn název, hodně lidem to evokuje něco přírodního a život, což je ok, je to v názvu, lidi na to reagují samozřejmě pozitivně. Většina lidí ale nevidí, že je to bezhlavý prodej produktů prodejci, kteří nevědí, co prodávají. Tenhle "byznys" jede v dolních končinách na maminkách na mateřské, které se přidávají do téhle pyramidové "hry" s tím, že vydělají nějakou kačku pro děti navíc. Kdybych vynechala to, že ty produkty jsou předražené a nekvalitní (každé zboží má svého kupce), třeba bych byla i amorální a nepřišlo by mi jako hnusárna takhle vydělávat na maminkách na mateřské, určitě se nepřenesu přes to, že Herbalife doporučuje spoustu těch nekvalitních produktů i konzumaci dětem. Dobře, nevím jestli přímo nějaké vedení Herbalife to doporučuje, ale ty maminky a prodejci jsou tak zblblí nebo nevidoucí (ano, zkoušela jsem osobně psát několika a vždy jsem dostala podobnou odpověď, že je to zdravé, přírodní a vhodné pro děti... na otázky ohledně složek ve složení se mi dostalo blokace), že to do těch dětí perou místo svačiny, snídaně... vždyť je to plnohodnotné jídlo... složení si může každý dohledat a zvážit, jestli by tohle dal dítěti. Já bych to třeba nedala ani psovi.

 3. Magnostana

  Teď se dostáváme už hlouběji k nám do skupiny, nevím, jestli jste si všimli, ale v nedávné době tu na tuhle dobrotu bylo asi 20 inzerátů. Fotky před a po (stažené z internetu nebo v kombinaci s low carb) dokazovaly super výsledky. Zkuste si to zadat do Googlu, ať mě třeba neberete jako nějakého "hejtra" všeho, co je mimo normální stravování. No, co na to napsat. Magnostana může být zdravá, to jo. Ale jestli se do tohodle pustíte, tak začněte vydělávat několikrát tolik, co teď. Každý měsíc vám pošlou "dávku" a většinou je dražší než ta předchozí. Blbě se to ruší, a ještě ke všemu to nefunguje a váha bude stejná. Pokud teda nepojedete low carb jako oni. To teda zhubnete, sice ne tuk, ale vodu, ale aspoň něco za ty prachy a pak jim můžete dělat zákazníky na dalších pár let. 


NECHTE SI SESTAVIT JÍDELNÍČEK NA MÍRU

 • se spoustou kombinací a možností
 • ze známých a běžně dostupných potravin
 • žádné zázračné přípravky a drastické diety
 • obsahuje i povídání o zdravém stravování, vaření, cvičení a motivaci
 • ebook receptů pro vaši inspiraci
 • a hlavně BEZ HLADOVĚNÍ

Tohle byl jen opravdu malinkatý výčet toto, jakých podvodů při hubnutí se můžete na internetu dovtípit. Je jich hodně a jo, většinou jsou lákavé. Chápu, že vy chcete zhubnout, kdo by nechtěl, ale zkuste nad každou takovou nabídkou rozumně přemýšlet. I sami tito prodejci i když ne úplně viditelně tak všude píší "dodržujte zdravý jídelníček, životní styl, .... a bla bla bla..."

Takže co si z toho vzít? Ten zdravý jídelníček a lepší živnostní styl fungují, je to tak, je to super, dáme to všichni, zhubneme, a tyhle blbosti vůbec nepotřebujeme. Protože, jak sami výrobci píší, bez toho rozumného jídelníčku to stejně nefunguje :)

A co tedy funguje? Mrkněte na moje články o zdravém stravování. Například jak začít hubnout, rady do základu. Projeďte si cvičební programy, co by vás tak bavilo a jděte na to. 

Vařte stejně pro sebe i děti, celou rodinu. Kačky navíc vražte do společných výletů a dobrého jídla, ne do hubnoutích hloupostí :)