EPIC HEAT

10ti týdenní cvičební program od Caroline Girvan

Fitness program na deset týdnů od známé cvičitelky Caroline Girvan. Každý týden vás čeká pět 30ti minutových workoutů. První tři dny se jedná hlavně o posilovací workouty zaměřené na určitou část těla, čtvrtý den full body a poslední pátý den cvičení ve stylu HIIT či tabaty, kde se pořádně zapotíte.

Pokud nemáte rádi skákání (nebo skákat nemůžete, případně je to na vás prostě moc), nemusíte mít obavy, v tomto programu ho najdete minimum. A když už tam nějaké je, jsou ve videu ukázány i alternativy bez něj.

Potřebovat budete činky (klidně i několik, dle vaší zdatnosti), podložku na cvičení, odporovou gumu, židli, případně i yoga blok.

Před cvičením doporučuji se rozehřát. Buď přímo warm-upem k programu nebo tak, jak jste zvyklí. V každém videu pak najdete i protažení po cvičení.

INFO O PROGRAMU NA STRÁNKÁCH CAROLINE GIRVAN


Jak probíhá společné cvičení?

Na záčátku každého týdne najdete ve skupině post s workouty daného týdne, pod něj si budeme psát, kdo má odcvičeno, jak se mu to líbilo, a celkově své dojmy a výsledky.

A protože vím, že s námi cvičí i spousta pokročilých, na které by mohlo být těch 30 minut přece jen málo, a program je založen spíše na posilování, tak si 3x týdně po odcvičení denního workoutu přidáme tabatu nebo krátký HIIT :) Je to samozřejmě zcela volitelné, je dost pravděpodobné, že vám bude bohatě stačit i "jen" ta půl hodinka s Caroline, případně si sami přidáte, co vás baví a třeba si půjdete zaběhat.


Pro ty nejlepší výsledky nezapomeňte ke cvičení přidat i správné stravování.

Mrkněte na mé články, ať víte, jak na to. Případně nabízím zpracování jídelníčku na míru.


PROGRAM CVIČENÍ

(zatím není kompletní, Caroline ještě program nedokončila a bonusy právě připravuji)6. TÝDEN

PONDĚLÍ + BONUS

ÚTERÝ + BONUS

STŘEDA + BONUS

ČTVRTEK

PÁTEK

7. TÝDEN

PONDĚLÍ + BONUS

ÚTERÝ + BONUS

STŘEDA + BONUS

ČTVRTEK

PÁTEK

8. TÝDEN

PONDĚLÍ + BONUS

ÚTERÝ + BONUS

STŘEDA + BONUS

ČTVRTEK

PÁTEK

9. TÝDEN

PONDĚLÍ + BONUS

ÚTERÝ + BONUS

STŘEDA + BONUS

ČTVRTEK

PÁTEK

10. TÝDEN

PONDĚLÍ + BONUS

ÚTERÝ + BONUS

STŘEDA + BONUS

ČTVRTEK

PÁTEK


Nejnovější články na webu

Přes léto hodně lidí vzdává svou hubnoucí snahu nejen proto, že se jim jednoduše nechce v horku nic dělat, ale také proto, že se jim vůbec nechce vařit. Takže jsem se rozhodla vám sepsat takovou inspiraci, co dobrého a zdravého si v létě dopřát, abyste s tím neměli moc práce a při tom jedli hezky zdravě a kila neletěla rychle vzhůru....

Tentokrát jsem si pro vás připravila shrnutí deseti týdenního cvičebního programu od Caroline Girvan s názvem EPIC I. Programů EPIC už je několik. Tento první, pak číslo 2 a nejnovější EPIC HEAT. Toto je tedy ten základní. To ale neznamená, že je jednoduchý či začátečnický. Pokud hledáte cvičení, u kterého si dáte pořádně do těla, posílíte svaly a...

Dnes tu pro vás mám takový článek spíše k zamyšlení a podpoření vaší snahy. Dost často se totiž stává, že člověk úplně přesně ví, jak takové hubnutí funguje, že by měl jíst tohle a cvičit tamto, ale prostě mu to pořád nejde podle plánu a stále se vrací zpět na start. Jednoduše ztratí motivaci pokračovat. Poradím vám tedy pár...